Čili pica apskats

cili picaČili pica restorānu ķēde, kas darbojas zem uzņēmuma nosaukuma SIA “Pica Serviss” ir 2001. gadā atvērta retorānu ķēde, kuras pirmais restorāns tika izveidot Liepājā, un nākamo gadu laikā uzņēmumam ir izdevie izplesties pa 10 Latvijas lilākajām pilsētām, nemaz neskaitot to, ka Rīgā vien picērijai ir 16 filiāles!
Čili pica ir uzņēmums ar stipru motivāciju un gribasspēku izplesties un augt, sniedzot saviem klientiem pašu labāko klientu apkalpošanas dienastu, lētākās cenas un teicamu kvalitāti, un tieši šīs vērtības ir bijušas apr pamatu tam, kāpēc šim uzņēmumam ir izvedies izplesties arī ārpus Latvijas robežām atverot arī vairāk, kā 10 restorānus Lietuvas lielākajās pilsētās.

Čili pica saviem klientiem piedāvā vismaz 55 dažādus picu veidus, un dažādas uzkodas, saldos ēdienu, zupas un arī kokteiļus, nemaz nerunājot par alus uzkodām un asajām uzkodām, bet, manuprāt, vislabākais ši uzņēmums biznesa modelī ir mājīgi iekārtotie restorāni un tas, ka picu, ko pasūti tu uzreiz redzi, ka tā tiek cepta tavā acu priekšā, nevis uzcepta no sasaldētas stadija, vai kā savādāk pagatavota. Tieši šis picas cepšanas process ļauj čili picu dēvēt par īstu restorānu nevis “fast food” ēstuvi un ikdienas pusdienu un brokastu akcijas, kā arī ātrā un laipnā klientu apkalpošana tikai piedod papildus punktus šim uzņēmumam.

Viss ši kopā nonāk pie tā, ka Čili picai Facebook sociālajā tīklā ir vairāk, kā 6 tūkstoši sekotāju, Twitter kontā uzņēmumam ir vairāk, kā 8000 sekotāju un portālā draugiem.lv uzņēmumam ir izdevies savākt vairāk, kā 17 tūkstošus sekotāju, aks ir patiešām iespaidīgs skaitlis.

Čili picu ēdienu un galvenokārt picas ir garšīgas, un dažādie picu veidi un izmēri ļaus ikvienam atrast sev piemērotu ēdienu, un interesanti ir tas, ka uzņēmums piedāvā arī pasūtīt picu ar īsiņas palīdzību, kas, manuprāt, ir jaunums Latvijas ēdienu piegādātāju nišā. Un lai gan uzņēmumam ir bijušas labas un sliktas dienas, par ko liecina ātra vaicājums izdarīšana lielākajos ziņu portālos, tas tikai leicina apr to, ka uzņēmuma vadība ir neatlaidīga un spēj pārvarēt grūtības un negozējas uz saviem lauriem, bet cenšas visu laiku augt un attīstīties, jo tikai tā ir iespējams sasniegt vairāk, kā konkurentiem.

Vairāk par restorānu viņu mājas lapā https://www.e-pica.lv/lv