Glendeloka

Glendeloka krodziņš ir mājīga pasēdēšanas vieta jums un jūsu ģimenei, bet var būt arī vieta jūsu biznesa pusdienām, vai romantiskam randiņam. Šīs krodziņš atrodas 2 Km attālumā no Cēsu centra virzienā uz Valmieru, un ir veidots senlaicīgā stilā ar guļbūves mājiņu, garšīgiem ēdieniem un laipnu apkalpošanu. Krodziņš Glendeloka ir 2006. gadā dibināts ēdināšanas uzņēmums, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu klientiem, un tajā ir iespējams ietilpt līdz 70 cilvēkiem ziemas mēnešos bet līdz pat 130 cilvēkiem vasaras mēnešos un pie paša krodziņa ir plašs stāvlaukums kā arī spēļu laukums bērniem gan iekštelpās gan ārtelpās.
Glendeloka ēdienkarte ir ļoti izsmalcināta un tur pieejami dažnedažādākie ēdieni sākot no vienkāršām pusdienām vai vakariņām līdz pat dažādiem smalkiem saldajiem un dažādiem speciāliem sezonāliem ēdieniem, kā arī senlatviešu tradīcijām bagātiem ēdieniem. Krodziņa cenas ir visai pieņemamas un tajā papusdienot vai pavakariņot divatā var par 10 līdz 20 Eiro, bet, protams, iespējams arī šo summu paplašināt ar izsmalcinātiem vīniem un citiem gardēžu ēdieniem un uzkodām.
Krodziņā pamatā ir divi stāvi iekštelpās un sēdēšana pie galdiem ir visai romantiskā gaisotnē, jo visas iekštelpas ir veidotas no guļbūves baļķiem un pat krēsli un galdi ir speciāli piemeklēti lai radītu labu atmosfēru, uz kuru gribēsies atgriezties vēl un vēl.

Uzņēmuma izvēlētā darbības vieta 2 Km attālumā no Cēsu centra ir laba, jo tas ir tieši Valmiera-Cēsis šosejas malā un atpūtniekiem to ir ļoti viegli pamanīt, un Cēsiniekiem ir iemesls izbraukt no pilsētas, lai iegūtu labāku atmosfēru un klusāku vietu, kur baudīt vakaru ideālu vakariņu gaisotnē.

Krodziņa īstā adrese ir “Ata Kronvalda iela 2b”, bet telefona numurs ir +3716416016, un jūs varat apmeklēt uzņēmuma mājas lapu šeit: www.glendeloka.lv