Hesburger apskats

HesburgerHesburger ir starptautisks uzņēmumu tīkls kas piedāvā ātrās ēdināšanas pakalpojumus sākot no hamburgeriem un siera burgeriem līdz tortillām ,maizītēm un pat virtuļiem un dažādiem salātiem. Restorāns aizsāka savas gaitas Somijā, kādā mazā pilsētiņā , ko sauc par “Naantali” , un tas notika tālajā 1966. gadā, kad divi ātrās ēdināšanas entuziasti vēlējās savas prasmes un biznesu izvērst un sniegt plašākai sabiedrībai. Tomēr restorāns nebija tūlītējiem panākumiem apveltīts un līdz pat 1980. gadam tas cīnījās, kā maza restorānu ķēde, un tikai 1980. gadā tika atvērts pirmais ātrās ēdināšanas restorāns, ar nosaukumu Hesburger. Līdz 1992. gadam restorānam bija izdevies attīstīties līdz 10 Hesburger vārdu nesošu uzņēmumu tīklam, tomēr lielākā izaugsme sākās tieši nākamajā desmitgadē, akd uzņēmums izpletās līdz pat 200 restorāniem pa 60 Somijas pilsētām un kļuva par visliekāko ātrās ēdināšanas tīklu šajā valstī pārspējot amerikāņu McDonalds un pārpērkot konkurentus Carrols 2002. gadā.
Patlaban šim milzīgajam uzņēmuma ir aptuveni 260 uzņēmumi Somijā, ap 30 Latvijā, 30 Lietuvā un 25 Igaunijā, kā arī daži restorāni Vācijā, Krievijā un Ukrainā. Uzņēmuma kopējie ienākumi 2011 gadā bija ap 200 miljoniem Eiro, kas ir ļoti iespaidīga summa , tomēr vēl iespaidīgāk ir tas, ka uzņēmums nodarbina aptuveni 5000 cilvēkus visā savā restorānu ķēdē!
Hesburger ātrās ēdināšanas iestādēs ir iespējams iegādāties galvenokārt hamburgerus un dažādus citus burgerus, un , ja salīdzinām šo uzņēmumu cenu un garšas ziņā ar otru lielāko ātrās ēdināšanas iestādi Latvijā – McDonalds, tad , manuprāt, Hesburger, pat ir labāks un garšīgāks, un visnotaļ noteikti šim restorānam ir daudz labākas un plašākas akcijas, kas piesaista cilvēkus nākt vēl un vēl, kā arī lojalitātes kartes un restorāni mazākās pilsētās padara uzņēmumu daudz pieejamāku Latvijas reģionos dzīvojošajiem cilvēkiem.

 Vairāk par uzņēmumu šeit www.hesburger.lv