LuLu pica apskats

Lulu Pica, jeb SIA Later LTD ir Latvijas ēdināšanas uzņēmums, kas piedāvā vairāk, kā 20 dažādu veidu picas, un darbojas Latvijas tirgū jau no tālā 1994. gada. Lulu pica, ir viena no pazīstamākajām picērijām Rīgā un Rīgas apkārtnē, un gadu gaitā šim uzņēmumam ir izdevies attīstīt savu biznesu, un nu jau Rīgā atrodas 7 Lulu picērijas, un Lulu pica piedāvā arī ikvienam iesaistīties ar viņiem biznesā izveidojot franšīzes, un šādas sadarbības Lulu picērijai jau ir Limbažos un Jūrmalā.
Uzņēmumam atšķirībā no citām līdzīgām picērijām ir iespēja pasūtīt picu internetā, bet kas ir vēl interesantāk ir iespēja pašam sakombinēt savu picu, un iegūt to ar tieši tādām sastāvdaļām, kā vēlaties, lai nebūtu jāizvēlas no jau esošajiem piedāvājumiem. Lulu picērija pēdējo gadu laikā diezgan bieži cenšas spodrināt savu uzņēmuma ar atraktīvām spēlēm un bildēm sociālajos tīkos, kā arī reklamējoties, piesaistot slavenus Latvijas cilvēkus, kā grupu “Transleiteris”, u protams nevar nepieminēt picērijas slaveno saukli “tas ir pilnīgs Lulu”

Pica Lulu, kā jau minēju aktīvi darbojas arī sociālajos tīklos, un viņi ir paspējuši savākt vairāk, kā 2700 Facebook Likes, vairāk, kā 7000 Twitter sekotājus un gandrīz 9000 Draugiem.lv sekotājus, bet jāpiemin arī tas, ka uzņēmums pēdējā gada laikā aktīvi cenšas arī atklāt jaunu sociālos tīklus un , piemēram, portālā Instagram viņiem jau ir 900 sekotāji, kas ir diezgan iespaidīgi.
Kopumā skatoties uz uzņēmuma statistiku, var droši teikt, ka uzņēmums ir iesakņojies Latvijas sabiedrībā, un viņu piedāvātās picas, piegāde mājās, un laipnā apkalpošana ir nevainojami, kas tad arī ļauj uzņēmumam attīstīties un augt, neskatoties uz savu ievērojamo vecumu.

Vairāk par uzņēmumu šeit www.lulu.lv