Restorāna “Vincents” apskats

Vincents ir viens no Latvijas prestižākajiem restorāniem, kas ticis atvērts jau tālajā 1994. gadā, un kuru jau no pašiem pirmsākumiem vada Latviešu slavenais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kas ir arī Latvijas Trīszvaigžņu ordeņa ieguvējs.
Vincents ir augstākās klases restorāns, kur iespējams baudīt gan ikdienas vakariņas, gan arī svinēt greznas viesības, un šī restorāna vārds jau ir zināms visā plašajā pasaulē, jo slavenību loks, kas ir mielojušās šajā restorānā ietver Princi Čārlzu, Eltonu Džonu, Angeli Merkeli un pat Džordžu Bušu, un vēl daudz citus vairāk vai mazāk pazīstamu cilvēku. Vincents saviem klientiem piedāvā vienu no skaistākajām un gleznainākajām ainavām Rīgā – 15 minušu gājienā no Vecrīgas, un paša restorāna iekārtojums un interjera dizains liek pārējiem Latvijas restorāniem nobālēt!

Martins ritinsVincents saviem klientiem piedāvā izsmalcinātu ēdienkarti, kas tiek mainīta atbilstoši gadalaikiem un sezonām , bet paši ēdieni tiek iegūti no maziem ekoloģiski tīrām lauksamniecībām, kur tiek saņemti augļi, dārzeņi un arī gaļas produkti. Vēl runājot par ēdienu restorāns Vincents piedāvā saviem klientiem arī tiešām eksotiskus ēdienus, kā Latvijā audzētus zivju ikrus, vai uz oglēm grilētu steiku, un atkarībā no sezonas šie ēdieni nemitīgi mainās, kas nozīmē, ka patstāvīgie apmeklētāji varēs izgaršot daudz un dažādas garšu buķetes un nebūs jāgaršo viens un tas pats ēdiens atkārtoti.

Vincents ir slavens arī ar savu plašo vīnu izvēli, kur iespējams nobaudīt tādus eksotiskus vīnus, kuru vienas pudeles vērtība mērāma vairāk nekā 250 Eiro apmērā, bet, protams, ir arī dzērieni, kas ir vairāk pa kabatai ikdienas restorānu apmeklētājiem.

Vincents ticis atzīts arī par Latvijas labāko restorānu aizvadītajā 2013. gadā, kas nozīmē tikai to, ka arī smalkajās aprindās un kopējos balsojumos šis restorāns tiek atzīts par Latvijas vislabāko un izsmalcinātāko ēdināšanas iestādi!

Vairāk par pašu restorānu skatieties šeit -> www.restorans.lv