Restorāns Kaļķu Vārti

“Kaļķu vārti” ir viens no Rīgas lieliskākajiem restorāniem, kurš atrodas tās vecpilsētas centrā un tajā tu vari atvērt savu sirdi un garšas kārpiņas aizraujošam, interesantam un, galvenais, gardam ceļojumam un baudījumam. Tajā tu vari baudīt kā formālas darījumu pusdienas, tā romantiskas vakariņas vai vienkārši izklaidēties ar draugiem.

Šis restorāns savā ēdienkartē piedāvā dabīgus, svaigus un, pats svarīgākais, pašmāju produktus, kā rezultātā Kaļķa Vārti ir izslavēti savas tautas kulinārijas tradīciju glabāšanā. Tajā tu varēsi nobaudīt kā mūsdienīgus un nedaudz modernizētus ēdienus no Latviešu virtuves, tā receptes, kuru tradīcijas iestiepjas senā pagātnē.

Un arī interjers šajā restorānā ir neatkārtojams. Pēc 2009. gadā notikušās pārveides Kaļķu vārti ir ieguvuši modernu un gaišu izskatu, kuru papildina dažādi latviešu etnogrāfiskie motīvi. Tādas detaļas kā koka kolonnas un brīnišķīgas lustras sniegs tev ne tikai mājīgu noskaņu, bet arī tik ļoti restorāniem piestāvošo glamūrīgo sajūtu.

Šajā restorānā ne tikai strādā Baltijā labākie pavāri un konditori, bet arī labākie un laipnākie viesmīļi un bārmeņi. Kaļķu vārti ir izslavēti ar savu lielisko apkalpošanu un sirsnīgo attieksmi no restorāna darbinieku puses.

Ēdienkartē ietilpst tādi ēdieni kā cepta jūras ķemmīte ar langusta asti, tomāti ar izturētu govs piena sieru, asā krēmzupa ar sama fileju, grūbas ar burkānu biezeni un daudzi citi ēdieni, bet desertu ēdienkartē var atrast ne tikai speciālo Kaļķa vārtu firmas desertu, bet arī saldējumu izlasi, biezpiena sacepumu ar upeņu gelu un melleņu slāņmiju ar piena pilēm.

Arī dzērienu piedāvājums Kaļķa vārtos ir ļoti plašs. Sākot ar dažādu šķirņu šampaniešiem un vīniem un beidzot ar mājas vīniem un pat šeriju.

Restorānā ir iespēja ne tikai vienkārši paēst, bet arī rīkot banketus un fušetus līdz pat 250 personām. Tas piedāvā arī baudīt dzīvo mūziku kluba telpās, kurās ietilpst līdz 300 cilvēkiem, kā arī ir iespēja noīrēt šīs telpas savām privātām ballītēm. Papildus tam, lielisko pavāru un konditoru darbus var baudīt arī ārpus restorāna telpām, jo Kaļķu vārti piedāvā arī izbraukuma pakalpojumus, piegādājot un gatavojot mielastu telpās, kuras izvēlas pats klients.

Ievērojami ir tas, ka Kaļķu vārtos ēdienu ir jau baudījuši daudzi slaveni un ietekmīgi cilvēki no NATO samita dalībniekiem, kuru skaitā bija 26 dažādu valstu prezidenti, līdz Spānijas un Nīderlandes karaliskajām ģimenēm, dažādiem slaveniem mūziķiem, izpildītājiem un citām zvaigznēm. Šis restorāns ir iecienīts un iemīļots daudzu sabiedrībā populāru cilvēku vidū, kā arī vienkāršo cilvēku sabiedrībā.

Avots: www.kalkuvarti.lv