Stenders Pica

Stender’s pica ir picēriju tīkls, kuras zīmols pastāv jau 10 gadus un ir attīstījies kā respektabls ēdināšanas bizness ar lielisku ēdienkarti, ideālu apkalpošanu un skaistiem restorāniem.

Stender’s vārdu šīs picēriju un bāru-klubu tīkls ieguva 1999. gadā, kad kāds bārs-klubs Kuldīgā tika pārsaukts par Stender’s bāru – klubu pateicoties kāda apmeklētāja izsaucienam “sasodīts stender’s” pēc tam, kad viņš atsita galvu pret šīs iestādes zemo durvju stenderi. Aizsākumos bija tikai viena Stender’s vieta, kur varēja baudīt mūziku un garšīgas pankūkas, bet ar laiku, kā šīs vietas atpazīstamība pieauga, tā sāka attīstīties arī Stender’s tīkls vairākās lielajās Kurzemes pilsētās – Kuldīgā, Saldū, Ventspilī un Talsos.

Pēc kluba-bāra izplatīšanās izveidojās arī Stender’s Pica tīkls,  kurš sastāv no mājīgām picērijā, kurās picas gatavo pēc senas un pārbaudītas receptes.

Šīs picērijas piedāvā vairāku veidu picas, sākot no Studentu līdz Čempionu picai ar vistas fileju krūtiņu, marinētiem gurķiem, papriku un čili. Bet papildus picām, Stender’s ēdināšanas restorānā var nogaršot arī vairāku veidu pankūkas,  4 veidu podiņus, dažādus salātus un citus ēdienus, kas padara šo picēriju ēdienu klāstu bagātīgu, un tajās ikviens atradīs kaut ko piemērotu sev.

Uz šīm picērijām var doties ar draugiem, mīļoto, ģimeni un bērniem, jo ir pieejami ne tikai parastie ēdieni, bet arī dažādi bērnu komplekti, kuri ir padarīti īpaši interesanti, kā arī dažādi dzērieni un saldie ēdieni.

Pašreiz Stender’s picērijas ir sastopamas Kuldīgā, Talsos un Ventspilī, kur katrā vietā ir mazliet citāds, bet vienādi mājīgs iekārtojums, lieliska un, galvenais, ātra apkalpošana un ideāli garšīgs ēdiens.

Bet oriģinālo Stender’s klubu-bāru ar ļoti zemajām durvju ailēm tu vari apciemot Kuldīgā Liepājas ielā 3, kur tev piektdienu un sestdienu vakaros būs iespējams atpūsties un izbaudīt klubu mūziku no labākajiem Latvijas dīdžejiem un dīdžeju apvienībām, ar kurām Stender’s klubs – bārs sadarbojas jau daudzu gadu garumā, bet katru dienu būs iespējams garšīgi paēst, padzert dažādus kokteiļus un vienkārši izbaudīt atmosfēru.

Avots: www.stenderspica.lv