Turkebab apskats

Turkebab ir viena no Latvijas pēdējā laika zināmākajām ēstuvēm, ar 6 dažādām ēstuvēm Rīgā un vēl 2 mobilajiem Turkebab furgoniņiem. Šis uzņēmums ir dibināts 2009 gadā un SIA “turkkebab” 2011 gada apgrozījums bija vairāk kā 400 tūkstoši Eiro, bet arī uzņēmuma zaudējumi bija visai ievērojami un tie mērāmi vairāk kā 70 tūkstošu Eiro apjomā. Šī ēstuve taisa vienus no gardākajiem kebabiem, ko var atrast Latvijā, un ne par velti, tik daudz cilvēku ieturas šinī restorānā. 2012. gadā šim restorānam gadījās slikta slava ar savu piedalīšanos Positivus festivālā, kur tas saņēma sodu, jo daudzi festivāla apmeklētāji saindējās ar šī restorāna ēdienu, bet kopš tā laika uzņēmums ir atkopies un tam iet labāk kā jebkad.

Turkkebab piedāvā vairāku veida kebabus, kas gatavoti no pašiem svaigākajiem produktiem, un šis restorāns arī veido pats savus doner kebabu gaļas iesaiņojumus, ko citiem restorāniem iespējams iegādāties un izmantot. Šis uzņēmums piedāvā arī iegādāties franšīzi par 5000 Eiro uz 5 gadiem, un 6% no kopējā apgrozījuma, bet diezin vai šim brendam ir tik liela atpazīstamība, lai uzņēmēji būtu gatavi maksāt 6% no visa sava apgrozījuma, jo šajā biznesā jau tā parasti peļņa ir mērāma vien-procentu skaitļos, ja tāda vispār ir, jo, parasti, pirmos gadus pēc uzņēmuma atvēršanas tas strādā ar zaudējumiem, līdz nonāk līdz pietiekoši lielai atpazīstamībai un tād tikai sāka tā peļņa un izplešanās.

Šī restorānu ķēde arī aktīvi darbojas sociālajos tīklos tādējādi palielinot savu atpazīstamību un lēnām audzējot savu sekotāju skaitu. Turkkebab sociālajos tīklos:

Un šajos sociālajos tīklos uzņēmums nemitīgi peidāvā dažādas akijas, ar jauniem peidāvājumiem, atlaidēmun citiem klientu priekiem. Un vēl restorāns ik pa laikam piedāvā savus pakalpojumus kolektīvās iepirkšanās portālos, kur nopērkot kuponu iespējams saņemt kebabu ar diezgan iespaidīgām atlaidēm.

Ceru, ka nu jums tapa vairāk skaidrs, kas ir šis uzņēmums un ko tas piedāvā, un, ja nākamreiz gribas ēst tad droši dodieties uz šī restorāna filiālēm un nogaršojiet vienu no garšīgākajiem kebabiem Latvijā!

Uzņēmuma mājas lapa: www.turkebab.com