Vairāk Saules restorāna apskats

Vairāk Saules viens no pazīstamākajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā. Tas tika dibināts 2002. gadā un to tā brīža nav zaudējis savu kvalitāti un popularitāti. Šobrīd uzņēmuma ir piecu restorānu tīkls. Vairāk saules restorāni atrodas Rīgā TC Spice, TC Domina. Rīgā Dzirnavu ielā 60, Wokcafe, Mārupes ielā 3. Vairāk saules restorāns izceļas ar savu pārdomāto un patīkamo interjetu, ko var izjust atrodoties kādā no viņu restorāniem.

Vairāk saules nesen atvēra savus specializētos veikaliņus, kuros tirgo dažādus makaronu izstrādājumus, kā svaigu pastu un ravioli, kas ir mūsu pašu Latvijas zemnieku audzēts, tātad dabīgs un nesatur nekādus konservantus, krāsvielas un E-vielas. Šie specializētie veikaliņi atrodas Rīgā TC Riga Plaza un Biķernieku Rimi.

Kopš 2006. gada uzņēmums ir izveidojis savu piegādes sistēmu, ar kuras palīdzību varat pasūtīt sev vēlamo ēdienu un tas tiks piegādāts jūsu norādītajā adresē. Ēdiena piegādes cena būs atkarīga no piegādātā ēdiena kopējās summas un jūsu atrašanās vietas Rīgā. Vairāk par piegādes cenām jūs varam pārliecinaties restorāna Vairāk Saules mājas lapā. Ēdienus iespējams pasūtīt gan zvanot pa tālruni, gan Vairāk Saules interneta vietnē.

Restorāns piedāvā arī banketu apkalpošanu izbraukumos līdz pat 5000 personām. Ir iespēja arī pasūtīt dažādas uzkodas, desertus un citus individuāli izstrādātus ēdienus.

Restorāna ēdienkarte ir visai plaša, iekļaujot sevī dažāda veida uzkodas, salātus, zupas, picas, suši, pastas un ravioli, gaļas un zivju ēdienus, veģitāros ēdienus, desertus kā arī īpašos ēdienu piedāvājumus bērniem. Uzņēmums piedāvā arī iegādāties klientu karti, ar kuru iepērkoties Vairāk Saules restorānos vai pasūtot ēdienu jūs saņemsiet 10% atlaidi.

Vairāk Saules restorāns ir aktīvs arī sociālajos tīklos. Draugiem.lv mājas lapā uzņemumam ir vairāk kā 200 sekotāji, twitter.com vairāk kā 2000 sekotāji un facebook.com 900 like. Diezgan augstais sekotāju skaits liecina par to, ka uzņēmums aktīvi komunicē ar saviem klientiem un ir ieinteresēts paplašināt savu klientu loku. Sociālajos tīklos restorāns publicē gan jaunumus un izmaiņas ēdienkartē, gan dažādas akcijas un īpašos piedāvājumus, kā arī izmaiņas veikalu un restorāna darba laikos brīvdienās un svētkos.

Plašāku informāciju par restorānu varat atrast restorāna mājas lapā – http://www.vairaksaules.lv/