Valmieras kafejnīca „Bastions”

Valmierā, skaistā, gleznainā vietā nu jau ilgus gadus saviem apmeklētājiem ir atvērta kafejnīca „Bastions”. Telpas ir iekārtotas ļoti gaumīgi, interesanti un mājīgi. Ieejot iekšā pārņem tāda savāda un patīkama sajūta. Es zinu, ja gribēšu pabūt viena, es noteikti atradīšu kādu nostūrīti un varēšu izbaudīt vientulību, ja gribēšu pavadīt laiku ar kopā draugiem, tad arī atradīsies piemērotas telpas, kurās varēsim mums vajadzīgo laiku netraucēti pasēdēt un izrunāt visu mums nepieciešamo.

Apkalpojošais personāls vienmēr ir laipns, neuzbāzīgs. Viņi ir profesionāļi savā jomā.

Tur cilvēki iegriežas paēst gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas, tur cilvēki norunā satikšanos un izbauda atkalredzēšanās prieku pie kafijas tases un pasakaini garšīgā deserta.

Kafejnīca „Bastions” priecē un lutina mūs ar latvisku virtuvi, kas diemžēl mūsdienās jau kļūst par īstu retumu. Ēdiens vienmēr ir svaigs, garšīgi pagatavots, katrs gardēdis var izvēlēties ēdienu atbilstoši savai gaumei. Rūpējoties par saviem apmeklētājiem, pusdienu laikā tiek piedāvātas kompleksās pusdienas. Apmeklētājiem, kuri ir veselīga dzīvesveida piekritēji , tiek piedāvātas dabīgās sulas. Ziemas un pavasara mēnešos tā ir laba vitamīnu un enerģijas deva. Iepriecina arī tas, ka apmeklētājiem tiek piedāvātas atlaižu kartes. Kafejnīcā ir arī atbilstoša dzērienu izvēle.

Ēdienkarte regulāri tiek papildināta ar jauniem ēdieniem.

Rūpējoties par mūsu veselību, kafejnīca „Bastions” ēdiena pagatavošanai izmanto sezonālos vietējo zemnieku produktus.

Gadalaika siltajā laikā ir iespēja atpūsties un izbaudīt ēdienus, atspirdzinošos dzērienus, saldējumu āra terasē, bet gadalaika aukstajā laikā – siltajās un mājīgajās telpās nesteidzīgi varat baudīt tēju vai aromātisko kafiju.

Kafejnīca „Bastions” var parūpēties arī par svinībām, kurās ir paredzēts lielāks cilvēku skaits. Jums ir iespēja izmantot banketu zāli, kura ir paredzēta saviesīgiem vakariem un semināriem. Pēc smagas darba nedēļas jūs varat relaksēties saunā vai džakuzi vannā. Tas ir ļoti ieteicams arī cilvēkiem, kuri rūpējas par savu veselību.

Ja jūs esat ļoti aizņemts cilvēks vai arī ja jums nav iespēju pašiem pagatavot uzkodas banketam vai uzklāt galdu, tad droši varat sazināties ar kafejnīcu „Bastions”. Viņi par jums parūpēsies un piedāvās vislabāko risinājumu.

Kafejnīcā ir pieejams WiFi bezvadu internets.

Ja jūs dzīvojat Valmierā vai tās tuvumā, jūs noteikti zināt kafejnīcu „Bastions”. Ceru, ka esat to apmeklējis un izbaudījis gan garšīgo ēdienu, gan laipno apkalpošanu, gan apkārtnes gleznainās vietas. Ja Valmierā neesat bijis, bet pošaties uz turieni un ja jums ir jāizvēlas, kurp doties paēst, vai pavadīt brīvo laiku, kurš nejauši ir parādījies – tad droši dodieties uz „Bastionu” un izbaudiet visu par ko es jums stāstīju!

Attēls no valmieraszinas.lv