Wok to Walk apskats

Wok to Walk ir restorānu franšīze, kurā piedāvā ēdienus no eksotiskās Taizemes. Šajās ēdināšanas vietās viss ēdiens ir pilnīgi svaigs un pagatavots tev acu priekšā. Tu vari baidīt Taizemes sajūtu, smaržu un garšu vienā vietā un par pieņemamām cenām.

Kā jau šī restorāna nosaukums liecina, šajā ēdināšanas vietā viss tiek pagatavots ēdiena gatavošanas ierīcē, kuras nosaukums ir Wok. Tas ir dziļš trauks ar apaļu apakšu, kuru liek uz uguns un kurā tad pagatavo daudz un dažādus ēdienus un daudz un dažādās tehnikās, sākot no sautēšanas līdz cepšanai un vārīšanai. Tā kā šajā WOK pannā ēdienu var pagatavot tikai uz ļoti augstas temperatūras, tad tu vari būt pārliecināts, ka ikviens ēdiens ne tikai būs veselīgs, bet arī tajā nebūs atrodamas nekādas baktērijas vai citas lietas, par ko cilvēki varētu uztraukties izdzirdot, ka restorānā tiek gatavotas dažādas gaļas un zivju valsts produkti. Tas vienkārši būs vitamīniem bagāts, krāsains un, galvenais, garšīgs.
Šīs restorānu ķēdes ēdināšanas pamatprincips ir 1, 2, 3, jeb 3 soļi līdz pilnībā gatavam un uzturvielām bagātam ēdienam. Tas nozīmē, ka tu var kombinēt savu maltīti, kā vien tu vēlies, izvēloties pamatēdienu, piedevas un mērci vai toppingu, kas padarīs tavu ēdienu bagātu ar garšu. Vienalga vai tu esi veģetārietis, gaļas mīļotājs vai jūras velšu cienītājs, šajā ēdināšanas vietā tu noteikti varēsi atrast un sakombinēt ēdienu, kas ir perfekti piemērots tev.

Vēl viena ļoti laba šīs restorānu ķēdes īpašība ir, ka ikviens restorāns iegādājas savas maltīšu izejvielas no vietējiem piegādātājiem un ražotājiem, tā nodrošinot, ka tie atbalsta arī pašmāju zemniekus un nodrošina pilnīgi veselīgu maltīti saviem klientiem.

Pašreiz  ir sastopami nu jau vairāk nekā 50 WOK to WALK restorāni 14 dažādās pasaules valstīs, sākot ar Eiropu līdz par ASV un Āfrikai. Tas tikai parāda, ka šis ātrās apkalpošanas restorāns ir veiksmīgs ar ļoti labu ideju, garšīgu ēdienu un lielisku apkalpošanu, lai kur tu dotos.